MEB Şef ve Memur GYS Başarı Listesi Açıklandı

MEB İKGM 2015 Yılı Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Sınavı Sonucu Oluşan Başarı Listesi Belli Oldu. Şef ve Memur Kadrolarında Oluşan En Düşük ve En Yüksek Puanlar

12652
Daha Fazla Göster

06 Aralık 2015 tarihinde yapılan görevde yükselme (şef – memur) sınav sonuçlarına göre Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmeliğin 13üncü maddesinin  3üncü bendi gereği oluşturulan başarı listesi açıklandı.

Memurkadrolarında 98 ile 70 puan arasında değişti. Şef kadrolarında ise 93 ile 70 puan arasında değişti. TÜm puanlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Şef ve Memur Kadroları İçin Görevde Yükselme Sınavı (GYS) Sınavı 06 Aralık 2015 Pazar Günü Saat:10:00’da yapılmıştı.

ŞEF kadrolarına toplam 2217 kadro, MEMUR kadrolarına toplam 3174 kadro için Bakanlıkça merkez ve taşra teşkilatında norm kadro açığı ile hizmet gereklerine göre belirlenen münhal şef ve memur kadroları için yapılacak görevde yükselme sınavına katılmak isteyen adaylar sınava alınmıştı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Merkez ve taşra teşkilatı Şef ve Memur kadrolarına atanabilmek için görevde yükselme sınavı 06 Aralık 2015 Pazar günü Saat: 10:00’da Ankara, İstanbul İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Elazığ, Van, Edirne, Gaziantep, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Konya, Zonguldak, Sivas illerinde yapıldı.

MEB GYS Şef kadrosu için TIKLAYINIZ

MEB GYS Memur kadrosu için TIKLAYINIZ

Şef ve Memur GYS Sonuçları İçin TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MEB Şef ve Memur GYS Başarı Listesi Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!