MEB, Şube Müdürlüğü Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü için görevde yükselme yazılı sınav sonuçları açıklandı. MEB, şube müdürlüğü yazılı sınav sonuçları MEBBİS'ten öğrenmek için tıklayınız.

42249
Daha Fazla Göster

Milli Eğitim Bakanlığı, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen taşra teşkilatı şube müdürlüğü için görevde yükselme yazılı sınav sonuçları açıklandı.

MEB, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Şube Müdürlüğü yazılı sınav sonuçları MEBBİS kişisel bilgiler modülünde, “Şube Müdürlüğü Yazılı Sınav Sonuç Bilgileri” bölümünde yayınlanmıştır.

Sınav itirazları nasıl yapılacak? Adaylar sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren en geç 5  iş günü içerisinde ÖDSGM’ye yapacaklardır. ÖDSGM bu itirazları en geç 10 iş günü içerisinde inceleyip sonuçlandıracaktır.

İtirazlara yönelik tüm sonuçlar adaylara ÖDSGM tarafından bildirilecektir. Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçeler ve faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Sınava girecek engelli adayların bilgisi MEBBİS bilgileri esas alınarak hazırlanacaktır. MEBBİS bilgilerinin doğru ve güncel olmasından adayların kendileri ve görev yaptığı kurum sorumludur. Engelli adayların almak istediği hizmete ilişkin MEBBİS modülünde ilgili adayın kendisi tarafından belirtilen talep doğrultusunda işlem yapılacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Bu kılavuz kapsamında oluşabilecek yeni durumlar karşısında yapılması gereken düzenlemelerden İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yetkilidir. Gerektiğinde yapılabilecek değişiklikler MEB ve İKGM internet adresinden duyurulacaktır. Başvuru süresince sorumlu birimler ve başvuru sahipleri bu adresten değişiklikleri öğrenebileceklerdir. Sınav kılavuzu için TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MEB, Şube Müdürlüğü Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!