1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvurusu
MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvurusu

MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvurusu

Milli Eğitim Bakanlığı Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvurusu

A+A-

Milli Eğitim bakanlığı tarafından 18 Aralık 2014 tarihinde yani bugün MEB Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvurusu ile alakalı duyuru yayımlandı.

MEB Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı için başvurular 17 Aralık 2014 tarihinde başladı. Başvurular 29 Aralık 2014 tarihinde sona erecek.

Mesleki Yeterlilik Sınavı 11 Ocak 2015 tarihinde saat 10.00’da yapılacak. 120 Dakika sürecek olan sınav için 60 TL ücret yatırılması gerekiyor. Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuçları 22 Ocak 2015 tarihinde açıklanacak. MEB Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı Başvurusu kapsamında yayımlanan kılavuzu, ve diğer tüm evraklara aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

ABDİGM Sınav Kılavuzu 2015

Güvenlik Soruşturması Ve Arşiv Araştırması Formu

Öğretmen Bilgi Formu

Genel Amaçlı Dilekçe Örneği

Başvuru Ve Sınav Ücretinin Yatırılacağı Bankalar

Başvuru Formu Giriş Ekranı

Başvuru Onay İşlemleri

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.