1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 18Akademik Personel Alımı Başladı
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 18Akademik Personel Alımı Başladı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 18Akademik Personel Alımı Başladı

Akademisyen adaylarına güzel haber geldi. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımına ilişkin detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 18 personel alımı yapılacaktır. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adayların; başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş ve yayın listesi Doçentlik Belgesi, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan eserlerden 6 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının;  başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişleri, Doçentlik Belgesi örneği ve yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doktor öğretim üyesi adaylarının ise  başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine, Özgeçmiş, Doktora, Uzmanlık veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, 3 adet fotoğraf, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan, 4 nüsha dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler