1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Memur Alımı: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Bir Personel Alımı
Memur Alımı: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Bir Personel Alımı

Memur Alımı: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Bir Personel Alımı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi önlisans mezunu sözleşmeli memur alımı ilan DPB’de yayımlandı. Üniversite için bir memur alımı başvuru koşulları için tıklayınız.

A+A-

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere bir adet sözleşmeli personel alınacağı Devlet Personel Başkanlığında duyuruldu.

Destek personeli alımı mezuniyet ve özerl şartları; Önlisans Programlarının Radyo Televizyon Tekniği programından mezun olmak, MEB onaylı Fotoğrafçılık sertifikasına sahip olmak, MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, Halkla İlişkiler, Reklam ve Tanıtım sertifikasına sahip olmak, Sosyal Medya Uzmanlığı sertifikasına sahip olmak, Grafik Tasarım Programları sertifikasına sahip olmak gerekiyor.

Memur alımı genel şartları; 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve Önlisans mezunları için KPSS P93 puanına sahip olmak, başvurulacak unvanın aranan niteliklerini taşımak gerekiyor.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak gerekmektedir. Memur alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler