1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Memur Atama Kararları Yayımlandı - 6 Nisan 2018 Resmi Gazete
Memur Atama Kararları Yayımlandı - 6 Nisan 2018 Resmi Gazete

Memur Atama Kararları Yayımlandı - 6 Nisan 2018 Resmi Gazete

Dışişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama kararları 6 Nisan 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı. Memur atama kararları için tıklayınız.

A+A-

Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama kararları 6 Nisan 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Dışişleri Bakanlığında yapılan atamalar;  Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliğine, Büyükelçi Adnan KEÇECİ’nin atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliğine, Büyükelçi Salih Murat TAMER’İn atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcılığına Muharrem KİRAZ’m atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ve 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 5 inci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Müsteşar Yardımcısı Ahmet GÜLDAL’m atanması, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ve 8 inci maddeleri gereğince uygun görülmüştür.

Kültür ve Turizm Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3000 ek göstergeli Kastamonu Î1 Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, İğdır İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet ÎSHAK’ın atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3000 ek göstergeli Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Murat YILMAZ’uı atanması, 657 sayılı Kanunun 71 ve 74 üncü maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Başmüfettişliğe, Görkem KURŞUNLU KARAKUŞ’un atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında yapılan atamalar; Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan UYGUN’un başka bir göreve atanmak Üzere bu görevlerinden alınması,

Bu suretle boşalacak olan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine İsmail ÇAĞLAR’ın atanması 657 sayılı Kanunun 74 üncü maddesi, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ve 8 inci maddeleri ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 5 inci maddesi gereğince uygun görülmüştür. Memur atama kararları resmi gazete metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler