Memur-Sen Sağlık Okur-Yazarlığı Çalışması

Memur-Sen Sağlık Okur-Yazarlığı (SOYA) ile alakalı çalışma yapıyor.

170-1
Daha Fazla Göster

Memur-Sen Genel Başkan yardımcısı ve aynı zamanda Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş Sağlık Okur-Yazarlığı (SOYA) ile alakalı bir araştırma yaptıklarını dile getirdi. Memiş” Sağlık Okur-Yazarlığı (SOYA) anketi  bize sağlık okur-yazarlığı ile alaklalı bir çok veri sağlayacak. Bu şekilde bir çalışma ilk defa yapılıyor. Bunun sonucunda Türkiye’nin sağlık okur-yazarlığı haritası çıkarılacak.” dedi.

Sağlık-Sen’in 2013 yılında Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi’ni yani SASAM’ ı kurduklarını belirten Sağlık-Sen genel başkanı Metin Memiş bu sayede birçok çalışmaya ve araştırmaya imza attıklarını dile getirdi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş Sağlık Okur-Yazarlığı (SOYA) “Araştırmanın sonucuna göre, bakanlıkla ortak çalışmalar yapmak kaydıyla, bilinçli bir toplum oluşturmak, gereksinim duyulduğu zaman sağlık hizmeti alan vatandaşın hem kendi sağlığı, hem sağlık hizmetinin kalitesinin artması ve sağlık çalışanlarının daha iyi şartlarda sağlık hizmeti sunmasını sağlayacak olması bakımından da önemli bir projedir” dedi.

Personel Sağlık TR

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Memur-Sen Sağlık Okur-Yazarlığı Çalışması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!