1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Memura Verilecek 2015 Yılı Giyecek Yardımı Tutarları Belli Oldu
Memura Verilecek 2015 Yılı Giyecek Yardımı Tutarları Belli Oldu

Memura Verilecek 2015 Yılı Giyecek Yardımı Tutarları Belli Oldu

2015 Yılında memura verilecek olan asgari giyecek yardımı tutarları Maliye Bakanlığı tarafından açıklandı

A+A-

Maliye Bakanlığın tarafından gönderilen yazıda 2015 yılına ait Memurlara Verilecek Giyecek Eşyalarının en yüksek fiyatları belirtildi.

Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından 10 Şubat 2015 tarihinde gönderilen yazıda Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliği kapsamında yapılacak giyim yardımı için birim fiyatlar verildi. Bazı kurumlar yönetmeliğe göre aşağıda belirtilen azami fiyatlar doğrultusunda ihale ile kıyafet alımı gerçekleştirile bilinecekken bazı kurumlar tarafından bu tutarlar memurların hesabına nakdi olarak yatırılmaktadır. Her ne kadar Memura verilen giyecek yardımı ile bahsedilen ürün veya ürünler alınamayacak olsa da birim fiyatları aşağıdaki gibidir.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.