1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. MEVZUAT

  4. Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı
Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Resmi gazetede Bugün yayımlandı.

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yazılan yazı üzerine Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik yapılması Bakanlar Kurulu tarafından 15 Eylül 2014 tarihinde kararlaştırıldı.

Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 2 Ekim 2014 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yönetmelikte Sayıştay tarafından görüş alınarak Avukat, Hakim, Savcı, Hukuk Müşavirlerine (Avukatlık ruhsatına sahip) 2 Yılda bir olmak üzere Cüppe verileceği belirtildi.

Yine Müftü, Müftü Yardımcısı, Vaiz, İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım’a da 2 yılda bir cübbe verilmesi Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikde belirtildi. Yönetmelikde yapılan değişiklik için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.