1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Memurların Eylül Ayı Maaş Bordrosu e-Devlette Yayımlandı
Memurların Eylül Ayı Maaş Bordrosu e-Devlette Yayımlandı

Memurların Eylül Ayı Maaş Bordrosu e-Devlette Yayımlandı

2018 yılı Eylül ayı memur maaş bordrosu e-Devlette yayımlandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı e-bordro hizmetine ulaşmak için tıklayınız.

A+A-

e-Bordro'da neler görüntülenmektedir? Memur maaşlarının tüm detaylarının yer aldığı e-bordroda gelir, gider ve birçok bilgi yer almaktadır. Memurlar e-devlete girişlerini kişisel bilgileri ile yapabilmektedirler.

e-bordro'da gelir bilgilerinde, aylık tutar, taban aylık, yan ödeme, çocuk yardımı, dil tazminatı, ek gösterge, kıdem aylık, özel hizmet tazminatı vb. bilgiler bulunmaktadır.

e-bordro'da gider bilgilerinde de gelir vergisi, emekli keseneği, genel sağlık sigortası pirimi, sendika aidatı, damga vergisi, varsa bireysel emeklilik kesintisi gibi kalemler yer almaktadır.

Bu hizmet devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listeleyip bordro detaylarını görüntüleyebildikleri bir hizmettir.

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir.

Hangi 657’li çalışanlar faydalanamaz? 4/C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.

 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler