1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Meriç Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Haziran 2019
Meriç Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Haziran 2019

Meriç Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Haziran 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Edirne iline bağlı Meriç Belediyesi kendi belediyesinde çalıştırılmak üzere Önlisans Mezunu ve İlkokul mezunu kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

A+A-

Meriç Belediyesi kamu personeli alımında büro işçisi-Şoför (Yolcu Taşıma)

Meriç Belediyesine alımı yapılacak kamu personelinden 1’i büro işçisi kadrosunda olacak. İşe alınacak adayların üniversitelerin 2 yıllık önlisans bölümünden mezun olması gerekiyor. Aynı zamanda kamu personeli seçme sınavı (KPSS) girmiş ve 60 puana sahip olması gerekiyor. Başvuracak adaylar 00005025784 ilan numarası ile İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklar.  

Belediyesi Kamu Personeli alınacak 4 kişi ise Şoför (Yolcu Taşıma), olarak nitelendiriliyor. Kişinin B sürücü belgesi şartı aranıyor. Başvuracak adaylar 00005025680 ilan numarası ile İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklar.  

Başvurular 24 Haziran 2019 Son!

Meriç Belediyesi Kamu Personeli alımına adaylar 24 Haziran 2019 tarihinde başvuru yapacaklar. Şoför (Yolcu Taşıma) Başvurusu kabul edilen adaylar Meriç Belediyesi Toplantı Salonunda kuraya tabi tutulacak. Yapılacak olan kura ise 2 Temmuz 2019 tarihinde 09.00-18.00 tarihleri arasında yapılacak. 

Meriç Belediyesi Kamu Personeli alımında kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacak.

 Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler