Merkez Bankası 2019 Yılı Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! 65 Memur Alımı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB 2019 yılı memur alımı başvuru sonuçları açıklandı Merkez Bankası 65 memur alımı başvuru sonucu sınav tarihleri için tıklayınız.

featured

Merkez Bankası Uzman Yardımcısı alımı, Merkez Bankası Denetçi Yardımcısı alımı ile Merkez Bankası Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı alımları kapsamında 65 kadrolu devlet memur alımı için başvuru sonuçları açıklandı. Merkez bankası memur alımı başvuru sonuçlarına aşağıdaki PDF dosyalarından ulaşabilirsiniz. Merkez Bankası 2019 yılı memur alımları kapsamında başvuru sonucu sınav tarihlerini de ayrıca My Memur olarak aşağıdaki “PDF” dosyaları ile hazırladık.

Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı Yazılı Meslek Sınavı ile Denetçi Yardımcısı Yazılı Meslek Sınavları 15 kadro için gerçekleştirildi. Uzman yardımcısı alımı kapsamında 50 kadro için sınav ise 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak.

Uzman Yardımcısı Yazılı Meslek Sınavına ilişkin Yer ve Zaman Bilgileri

Ankara TED Üniversitesinde 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 4 Mayıs 2019 Sabah Oturumu; (İktisat-Muhasebe İstatistik-Hukuk-İnsan Kaynakları) için saat 10.00 ile 12.00 saatleri arasında olacak. 4 Mayıs 2019 Öğle Oturumu; (Ekonometri-Kamu Maliyesi-Matematik İşletme) için saat 14.30 ile 16.30 saatleri arasında olacak. 5 Mayıs 2019 Pazar günü oturumu (Para Banka) için saat 14.30 ile 16.30 saatleri arasında olacak.

Yazılı Meslek Sınavı (4 – 5 Mayıs 2019) Başvuru koşullarını taşıyan adaylar aşağıdaki tabloda yer alan 5 gruptan mezun oldukları bölüme göre bir grup seçerek başvuru yapacaktır. Seçtikleri gruba göre tabloda belirtilen sayıda aday yazılı meslek sınavına çağrılacaktır. Yazılı meslek sınavı tabloda belirtilen konulardan klasik yöntemle Ankara’da yapılacaktır. Yazılı meslek sınavı ortalaması 50 puan ve üzerinde olan tabloda belirtilen sayılarda aday komisyon mülakatına çağrılacaktır.

Merkez Bankası Uzman Yardımcısı yazılı meslek sınavı grupları ile konu ve ağırlıklarına aşağıdaki ilan metninden ayrıca ulaşabilirsiniz.

Uzman yardımcısı alımı başvuru sonuçları için tıklayınız:

www.jpg

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Merkez Bankası 2019 Yılı Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! 65 Memur Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!