Merkez Bankası 93 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 93 kamu personeli alımı başvuruları sona eriyor. Merkez Bankası tarafından 77 kadrolu uzman yardımcısı ile 16 sözleşmeli ekonomist alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

32815
Daha Fazla Göster

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 93 kamu personeli alımı başvuruları sona eriyor. Merkez Bankası tarafından 77 kadrolu uzman yardımcısı ile 16 sözleşmeli ekonomist alımı yapılacağı ilan edilmişti. Bankanın 77 kadrolu uzman yardımcısı alımı başvuruları 24 Temmuz 2017, 16 sözleşmeli ekonomist alımı başvuruları ise 25 Temmuz 2017 tarihinde sona erecek.

Merkez Bankası uzman yardımcısı alımına başvuru yapabilmek için; Üniversitelerin iktisat, ekonometri, çalışma ekonomisi, işletme, işletme mühendisliği, endüstri mühendisliği, bankacılık, finans, maliye, muhasebe, sigortacılık, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, matematik, matematik mühendisliği, hukuk, insan kaynakları veya bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Merkez Bankası ekonomist alımına başvuru yapabilmek için; Lisans mezuniyetine ilave olarak iktisat veya finans alanlarında özellikle ekonometrik modelleme, makro iktisat ve parasal iktisat, uluslararası iktisat, finansal iktisat, endüstri iktisadı, işgücü ve demografi iktisadı, ekonomik kalkınma, teknolojik değişim ve büyüme, kentsel iktisat, gayrimenkul iktisadı, tarım iktisadı, finansal matematik, büyük veri analizi (big data analytics), veri madenciliği (data mining), finansal kuruluşlar ve şirket finansmanı konularında doktora yapmış ya da 2017 yılı sonuna kadar doktorası bitecek olmak gerekiyor.

Merkez Bankası 77 uzman yardımcısı personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ. Merkez Bankası 16 sözleşmeli ekonomist personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Merkez Bankası 93 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!