1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Merkez Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! En Az Önlisans Mezunu
Merkez Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! En Az Önlisans Mezunu

Merkez Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! En Az Önlisans Mezunu

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasına TCMB güvenlik görevlisi alımı yapılacak. En az önlisans mezunu güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My memur haberde bulabilirsiniz.

A+A-

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB güvenlik görevlisi personel alımı başvuruları başladı. Merkez Bankası 24 güvenlik görevlisi personel alımı başvuru şartları, personel alımı KPSS şartı ve tüm detayları araştıran adaylar için gerekli bilgileri My Memur olarak hazırladık. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 7 Kasım’da başlayacak. Merkez Bankası personel alımı başvuru şartlarına dair tüm detaylarını aşağıdaki bağlantıdan direkt indirebilirsiniz.

MERKEZ BANKASI GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI ŞARTLARI

01.01.1988 ve daha sonra doğmuş olmak gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasına alınacak kişilerde aranan genel şartları sağlamak gerekiyor.

Türkiye veya yurt dışındaki denkliği Yükseköğretim Kurulunca tanınmış yükseköğretim kurumlarında lisans veya ön lisans eğitimini tamamlamış olmak gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibariyle son iki yıl içinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) lisans mezunları için en az 60 KPSSP1, ön lisans mezunları için ise en az 60 KPSSP93 puanı almış olmak gerekiyor.

Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına (Silahlı) sahip olmak gerekiyor.

Askerlik görevini yapmış olmak (Erkek adaylar için.) gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibarıyla son iki yıl içinde yapılan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işe alım sınavlarının komisyon mülakatı aşamasında elenmemiş olmak gerekiyor.

En az 175 cm. boyunda olmak (Uygulamalı sınav öncesi boy ölçümü tarafımızca yapılacak, bu şartı sağlamayanlar uygulama sınavına alınmayacaktır.) gerekiyor.

Güvenlik görevini sürekli olarak yapabilecek beden ve ruh sağlığına sahip olmak. (Başarılı olan adaylardan renk körlüğü dahil güvenlik görevlisi olarak çalışmalarına engel bir rahatsızlıklarının bulunmadığını belirtir Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.) gerekiyor.

Merkez Bankası Güvenlik görevlisi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler