Mersin Büyükşehir Belediyesi Daimi 184 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından daimi işçi statüsünde 184 şoför alımı yapılacak. Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru şartları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

58812
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından 11 Şubat 2020 tarihi itibarıyla 184 sürekli işçi kadrosuna şoför alımı ilanı yayımlandı. Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru şartlarını ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli tüm bilgileri ve işçi alımı başvurularını “My Memur” olarak sizler için hazırladık.

Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı iştirak “Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi” 184 yolcu şoförü alımı online olarak internet üzerinden yapılabilecek. Şirket iletişim adresi ve telefon numaralarını da bilgi almanız için haberimizde vermek istiyoruz.

Büyükşehir Belediyesi personel alımı bilgilendirme için adres ve telefonları. Adresi: Portakal Mah. 80023 Sok. No:2 AA Toroslar/MERSİN olarak ilanda yer aldı. İletişim numaraları: 0 (324) 320 17 70-71-72 numaralarından iletişim sağlayarak ilan başvuruları hakkında bilgi de alabilirsiniz.

DAİMİ 184 İŞÇİ ALIMI BAŞVURU TARİHLERİ

Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi A.Ş. için işçi alımı başvuruları 11 Şubat 2020 tarihi ile 13 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılabilecek. Şoför (Yolcu Taşıma) için yapılacak 184 daimi işçi alımı başvuru koşuları da şu şekildedir.

İŞÇİ ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

1 – Eski Tip ‘E’ Sınıfı Ehliyet veya Yeni Tip ‘D’ Sınıfı Ehliyet Sahibi Olmak,

2 – Psikoteknik Yeterlilik Belgesi Olmak,

3 – SRC-1 ya da SRC-2 Mesleki Yeterlilik Belgesi Olmak,

4 – Yüz Kızartıcı Suçlardan Sabıkası ya da Adli Sicil Kaydı Olmamak,

5 – Otobüs Şoförlüğü Yapmaya Elverişli Sağlık Şartlarına Haiz Olmak (Kalp, tansiyon, böbrek yetmezliği, Şeker vb. hastalığı olmamak.),

6 – 26 Yaşından Gün Almış Olmak,

7 – Alanında Deneyim Sahibi Olmak,

8 – Diksiyonu Düzgün Olmak,

9 – Çalışma Prensiplerine Sadık Olmak gerekiyor.

İnsan Kaynakları İş Başvuru Formu nereden doldurulacak?

İş İlanları İŞ-KUR üzerinden verilmektedir. İş başvurusuna İş-Kur ya da Aşağıdaki Formu doldurduktan sonra, CV ve özgeçmişinizi tek bir PDF formatında [email protected] mail adresine aşağıdaki formu kullanarak gönderiniz açıklaması yapılmıştı.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Başvuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!