Mersin Suphi Öner Öğretmenevine Daimi Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Suphi Öner Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Mersin Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü tarafından yapılan personel alımı talebine istinaden Suphi Öner Öğretmenevine 2 kamu işçisi alınacak

54098
Abone Ol
Daha Fazla

Suphi Öner Öğretmenevi kamu personel alımında bir kişi servis komisi olarak işe alınacak.   Başvurmak isteyen adayların 192 saatlik servis komisi sertifikasına sahip olması isteniyor. Mersin Suphi Öner Öğretmenevine kamu işçisi alımında bir kişi resepsiyon görevlisi olarak işe alınacak.

Suphi Öner Öğretmenevi kamu personel alımında Mezuniyet durumu lise olanların başvuru yapabileceği başvuru için adaylardan istenilen nitelikler ise şöyle yer alıyor. Mersin ilinde ikamet ediyor olması şartları yer alıyor: 344 saatlik MEB onaylı rezervasyon elemanı sertifikasına sahip olması, 40 saatlik MEB onaylı diksiyon sertifikasına sahip olması gerekiyor.

Suphi Öner Öğretmenevi aşçı alımında KPSS şartı da aranmıyor. Son başvuru 27 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilanda adaylar herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne bizzat başvuru yapabilecekler. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan ya da eksik belge ile başvurulanların başvuruları geçersiz sayılacak.

İŞKURA başvuru sonrası adaylar kuraya tabii tutulacak. Kura çekilişi ise 14 Haziran 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR sistemi üzerinden veya talebi veren ildeki İŞKUR hizmet merkezlerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!