Mersin Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı Başvuruları Başladı

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Mersin Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte merak edilen detaylar.

Mersin Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı Başvuruları Başladı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Mersin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Mersin Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 10 akademik personel alımı yapılacaktır. Mersin Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Mersin Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Mersin Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Mersin Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Mersin Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!