Mersin Üniversitesi 32 sözleşmeli sağlık personel alacak

Mersin Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacak. Mersin Üniversitesi 4/B’li sözleşmeli sağlık personeli alacak. KPSS Baraj şartı yok.

23442
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Üniversitesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre çalıştırılmak üzere, KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle 32 sözleşmeli sağlık personel alınacaktır.

DPB tarafından yapılan duyuruya göre; 4 yıllık üniversitelerin Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarından mezun olması gerekmektedir. Ayrıca alım yapılacak 5 hemşirenin yenidoğan yoğun bakım, 20 hemşirenin üçüncü basamak sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay çalışmış olma şartı istenmektedir. Alım yapılacak 7 hemşire için ise lisans mezunu Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğunsan mezun olması yeterlidir.

Başvurular da 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır. Başvuru yapacak adayların 15 – 29 Ağustos 2016 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi başvuru formu ile şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ve benzeri yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru esnasında adaylardan Başvuru formu, 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Diploma Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi ve 1 adet fotoğraf istenmektedir. İlan metni, başvuru formu ve diğer detaylar için tıklayınız.

mersin-4b-personel-alimi.jpg

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    ACİL İŞ ARIYORUM ÇOK İHTİYACIM

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!