1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Üniversitesi rektörlüğü giderleri Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının Öz Gelirinden Karşılanmak üzere Ortaöğretim mezunu Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Bakımı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi destek personeli alacak.

A+A-

Mersin Üniversitesi rektörlüğü giderleri Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının Öz Gelirinden Karşılanmak üzere Ortaöğretim mezunu Çocuk Gelişimi,  Çocuk Gelişimi ve Bakımı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi destek personeli alacak.

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Ortaöğretim mezunu Ortaöğretim mezunu Çocuk Gelişimi,  Çocuk Gelişimi ve Bakımı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi destek personeli alımı için ilan verdi. Mersin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından verilen ilanda alınacak olan destek personelinin En az 5 yıl Üniversitelerin Uygulama Kreşi ve Anaokullarında görev yapmış olmasının altı çizildi. Alınacak olan 1 kişilik kadro işin KPSS(B) grubu puanı esas alınacak.

Genel Şartlar

a)    Türk vatandaşı olmak.

b)   Kamu hakların dan mahrum bulunmamak:.

c)    Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet alarma karşı suçlar ve casusluk:, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dol andın alık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli ili as. ihaleye fesat karıştırma, edmin ifasına fesat kan şhıma, suçtan t: aynali anan m alvarlı â de ğerl erini atlama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

d)   Erkekler için askerlik: durumu itibariyle: askerlikle ilgisi bulunmamak:, ast:erlik: çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e)    657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek alıl hastalığı bulunmamak.

2-   Ortaöğretim mezunları için20l2KPSS(B} grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

3-   İlgililerin ilanın gazetede yayımlandı â günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) başvuru

formu ve istenilen belgeler île birlikte S aşlık Kültür ve Spor Daire

Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4-   591” sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) daral: istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esasına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlanınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bât:arılar Kurulu Karan ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri hâlinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumlanıl sözleşmeli personel pozisyon ilanında istihdam edilemezler.

5-   Gerçeğe aykm belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir.

6-   Başvurülar incelendikten sonra ataması yapılacak: adayların isimleri Mersin Üniversitesi Web Sitesi adresinden ilan edile çektir. Bu il an tebliğ mâhiyetinde ol ac ağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılın ay ac aktır.

İstenilen Belgeler;

1-   Basuru formu

2-   2012 KPSS (B) grubu an»- somu; belgesi

3-   Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi

4-   Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

5-   5 yıl ç alıştı âm gösterir belge

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.