Mersin Üniversitesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Duyurusu

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuru tarihleri ve detaylar için tıklayınız.

23342
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından yapılan duyuruda Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 3 Ekim – 11 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Yapılacak olan eğitim için başvurular 29 Ağustos-9 Eylül 2016 tarihlerinde alınacaktır.

Mersin Üniversitesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim programına kayıt yaptırmak isteyenlerin aşağıda bulunan başvuru adresinden bilgi alabilirler. Başvurular Mersin Üniversitesine yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen katılımcılar belirtilen başvuru tarihleri arasında “Başvuru Formunu” kullanarak Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine başvuru yapabilirler.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için; Program Sorumlusu Havva DOĞAN hanımefendiye 0(324) 241 00 00/1150 nolu telefondan ulaşıp bilgi alabilirler. Fax: 0324 241 00 98 Mail: [email protected] başvuru formu için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!