Merve Boluğur’un Cesur Açıklamaları Şaşırttı!

32 yaşındaki oyuncu Merve Boluğur erkeklerde aradığı kriterleri açıkladı.

62540
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Kumral Erkek Görünce Bana bir Şeyler Oluyor”

Oyuncu Merve Boluğur yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine topladı. Boluğur erkeklerde aradığı kriterleri sıraladı. Çok yakışıklı erkek sevmediğini söyleyen güzel oyuncu erkeğin ses tonunun ve saç renginin kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Kumral erkek görünce kendisine bir şeyler olduğunu da belirtti. Merve Boluğur açıklamalarıyla hayli şaşırttı.

Takipçilerinin Sorularını Cevapladı

Karantina günlerini evine geçiren ve uzun bir süredir kontrollü bir şekilde sokağa çıkan Merve Boluğur ssyal medyayı da etkin bir şekilde kullanıyor. Sık sık yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Boluğur bu kez sosyal medyadaki takipçilerinin sorularına cevap verdi. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle cevaplayan güzel oyuncunun cesur cevapları dikkat çekti.

“Çok Yakışıklı Erkek İstemem”

Son dönemlerde yaptığı paylaşımlardan ders çalıştığı ve üniversite sınavına hazırlandığı bilinen Merve Boluğur bir erkekte hangi kriterleri aradığı ile ilgili soruya da cevap verdi. Boluğur çok yakışıklı erkeklere ilgisinin olmadığını, bir erkekte ses tonuna ve saç rengine önem verdiğini söyledi. “Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor” dedi. Erkeğin ayrıca iyi bir eğitim almış olması, yabancı dil bilmesi ve kendine ait hobilerinin de olması gerektiğini söyledi.

Çiçeklerin Sırrı Hala Çözülemedi

Geçtiğimiz haftalarda evine gelen bir çiçekle ilgili magazinde haber olan Merve Boluğur’un kendi kendine çiçek yolladığı iddia edilmişti. Bu iddiaları yalanlayan Boluğur’a bu konu da açıklama yapmıştı. Daha o kadar sıyırmadığını, kendi kendine çiçek yollamadığını, çiçek isterse alabileceğini söylemişti. Bu açıklamadan sonra çiçekleri kimin yolladığı merak ediliyordu. Boluğur bu konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!