1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Mesleki Yeterlilik Sınavı ile 1 Bilim ve Teknoloji Müşaviri Alımı Yapılacak
Mesleki Yeterlilik Sınavı ile 1 Bilim ve Teknoloji Müşaviri Alımı Yapılacak

Mesleki Yeterlilik Sınavı ile 1 Bilim ve Teknoloji Müşaviri Alımı Yapılacak

Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Yurt Dışı Teşkilatına Sürekli Görevlendirilecek Personel İçin Yapılacak Mesleki Yeterlilik Sınavı ile 1 Bilim ve Teknoloji Müşaviri...

A+A-

Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı tarafından 26 Ocak 2015 Pazartesi günü yayımlanan personel alım ilanı ile Yurt Dışı Teşkilatına Sürekli Görevlendirilecek Personel İçin Yapılacak Mesleki Yeterlilik Sınavı yapılacağını duyurdu.

Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda; Almanya Federal Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Berlin Büyükelçiliği bünyesinde çalışacak olan ile toplamda 1 Bilim ve Teknoloji Müşavirliği kadrosu için mesleki yeterlilik sınavı yapılacağını duyurdu.

Yeterlilik sınavı için En az dört yıllık yükseköğretim mezunu olmak, Yabancı dil bilmek, Mesleki yeterlilik sınavında başarılı olmak, Kamuda en az 3 yıl görev yapmış veya kendi mesleki alanında doktor unvanını almış olmak gibi şartlar bulunuyor. Başvurular 26 Ocak 2015 Pazartesi yani bugün başladı. Başvurular 9 Şubat 2015 tarihinde sona erecek. Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Almanya Federal Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Berlin Büyükelçiliği bünyesinde alımı gerçekleştirilecek 1 Bilim ve Teknoloji Müşavirliği kadrosu için mesleki yeterlilik sınavı detaylarına aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji Müşavirliği Sınav İlanı

My Memur’a Ait İş İlanları

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.