Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Öğretmenlere Diksiyon Eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Müdürlüğü ile TRT Genel Müdürlüğü arasında gerçekleşen iş birliği kapsamında, öğretmenlere ünlü spikerler tarafından 'Türkçe'nin Düzgün Kullanımı ve Diksiyon Eğitici Eğitimi' semineri verildi.

featured

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Müdürlüğü ile TRT Genel Müdürlüğü  arasında gerçekleşen iş birliği kapsamında, öğretmenlere ünlü spikerler tarafından ‘Türkçe’nin  Düzgün Kullanımı ve  Diksiyon Eğitici Eğitimi’  semineri verildi.

Proje Kapsamında 200 Öğretmene Eğitim Verildi

11-18 Mayıs tarihleri arasında, ‘Önce Türkçe’ projesi kapsamında gerçekleşen ve Ankara Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde düzenlenen eğitime, Ankara ilinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi okullarda görev yapan, sınıf öğretmeni, Türkçe/Türk Dili ve Edebiyatı Branşlarından 200 öğretmen katıldı.

Ünlü Spikerler Eğitim Verdi

Aralarında, Cem Öğretir, Duygu Canbaş, Zafer Kiraz, Ekrem Açıkel, Tijen Karaş, Erhan Ertürk, Serkan Bayam, Seda Öğretir, Fuat Kozluklu, Nihan Günay’ın da bulunduğu kursta, diksiyon, nefes ve ses kullanımı, konuşma türleri ve etkili konuşma, sözsüz iletişim ve beden dili konu başlıklarını içeren kapsamlı bir eğitim gerçekleştirildi.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Öğretmenlere Diksiyon Eğitimi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!