Milli Piyango’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor

Şans oyunları alanında Türkiye ekonomisine artı değer sağlamak amacıyla yola çıkma kararı alan Sisal Şans, 1 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Türkiye’deki şans oyunları faaliyetlerine başlıyor.

65749
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’deki en meşhur şans oyunları markalarından biri olan Milli Piyango’nun oyun havuzuna yepyeni alternatifler kazandıracak olan Sisal Şans, yeni bir dönemin de habercisi oluyor. İlk çekilişin 2 Ağustos 2020 tarihinde yapılacağı açıklanırken büyük ikramiye olarak da 25 milyon TL’nin dağıtılacağı belirtildi. Süper Loto’nun 2 Ağustos tarihinde başlaması ile beraber 3 Ağustos’ta da Çılgın Sayısal Loto yeni bir döneme başlayacak. İlk çekilişi yepyeni bir marka ile yapılacak olan Sayısal Loto’nun ikramiyesi ise tarihin en büyük rakamı ile yani 50 milyon TL ile gerçekleştirilecek.

10 Yıllık Yetki

Sisal Şans’ın Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla girdiği bilinirken, 10 yıllık yetkilendirme ile Türkiye pazarına girdiği açıklandı. Sisal Şans ile birlikte yeni oyunların ve daha fazla ikramiyenin dağıtılacağı açıklanırken 2 Ağustos 2020, şans oyunları kapsamında bir milat olacak.

Yatırım Miktarı 50 Milyon Euro

50 milyon Euro yatırım ile şans oyunları alt yapısı, insan kaynakları, teknoloji ve bayilik ücretleri gibi rakamları gözden çıkaran Sisal Şans, yepyeni bir marka kimliği ile Türkiye’ye giriyor. İtalya’da da 1946 yılından beri faaliyetlerini devam ettiren Sisal Şans’ın 40 binden fazla satış noktasına sahip olduğu da biliniyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0