1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Milli Saraylar KPSS Şartsız 125 Memur Alacak! En Az Önlisans
Milli Saraylar KPSS Şartsız 125 Memur Alacak! En Az Önlisans

Milli Saraylar KPSS Şartsız 125 Memur Alacak! En Az Önlisans

T.C. Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığına sözleşmeli 125 memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS şartı olmayan 125 kamu personeli alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

T.C. Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı sözleşmeli personel alımına ilişkin duyuru yayımlandı. Buna göre 125 KPSS şartsız memur alımı başvuru detayları belli oldu. 6 Haziran 1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslalar çerçevesinde Başkanlığımız İstanbul birimlerinde istihdam edilmek üzere Ek-1 Kontenjan tablosunda gösterilen nitelik ve pozisyonlarda (125) sözleşmeli personel alınacaktır.

MİLLİ SARAYLAR MEMUR ALIMI GİRİŞ SINAVINA BAŞVURU ŞARTLARI

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinin (A) bendinde belirtilen nitelikleri ve Ek-1 sayılı tabloda istenen öğrenim şartlarını taşımak,

2. Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli pozisyonda çalışanlardan, halen görev yaptıkları pozisyon unvanı ile başvuru yapmak istedikleri pozisyon unvanının aynı olmaması,

3. Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli pozisyonda çalışmakta iken sözleşmesi disiplinsizlik nedeniyle Kurumlarınca feshedilen adaylar başvuruda bulunamaz.

4. Yazılı sınava girecek adaylar başvuru yaptıkları sistem üzerinden sanal pos yoluyla kredi kartı veya debit kart ile 175 TL sınav ücreti ödemeleri gerekmektedir.

5. Uygulamalı sınava girecek adaylar başvuru yaptıkları sistem üzerinden sanal pos yoluyla kredi kartı veya debit kart ile aynı sistem üzerinden 50 TL sınav ücreti ödemeleri gerekmektedir.

6. Kura yoluyla aday belirlenen sınavlarda herhangi bir ücret ödemesi gerekmemektedir Yazılı ve uygulamalı sınavlar için sınav ücretini ödemeyen adaylar sınava giremez.

MİLLİ SARAYLAR MEMUR ALIMI BAŞVURULARI

1. Sınava girmek isteyen adaylar https://millisaraylar.istanbul.edu.tr internet adresinden 12 Ocak 2020 tarihi saat 23.59 kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru Formuna eklenen fotoğraf, son (6) ay içinde çekilmiş ve adayı kolaylıkla tanıtabilecek nitelikte olacaktır.

2. Adaylar başvuru sırasında Ek-1 de ilan edilen kadrolardan sadece bir pozisyonu tercih edebilecektir. Birden fazla tercihte bulunan adaylar ile sınav ücretini yatırmayan, gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu durumda olan adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

3. Bu duyuruda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular ile posta veya elden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

4. Sınava katılma hakkını elde edemeyen başvuru sahiplerine herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

5. Yazılı ve uygulama sınavıyla alınacak kadrolar için başvuruda bulunan adaylara sınav ücreti hiçbir şekilde iade edilmez. Adaylar sınavda başarılı olsun veya olmasın, (sınava girmemiş olsalar bile) herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler