1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015
Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

6 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan İlanda MSB Engelli 3 ve TMY Terör Mağduru 1 kişi Kamu İşçisi Alacak Son Başvuru 23 Nisan 2015

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı personel alımları için yayınlanan ilanlarda şartlar şöyledir;

1 Kişi TMY Optikçi Telemetreci personel alınacak,  terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanlar başvurabilecektir. alım Hatay iline yapılacak olup, başvuru için ikamet zorunluluğu bulunmamaktadır.

1 Kişi Engelli Saraç (Terzi) personel alınacak, Orta Öğretim(Lise ve Dengi) Kadın Terziliği, Modelcilik, Tekstil Tasarımı, Tekstil, Terzilik, Hazır Giyim, Tekstil (Konfeksiyon), Tekstil Teknolojisi, Örme Teknolojisi, Erkek Terziliği, Giyim, Giyim Teknolojisi, Konfeksiyon, Makine Model, bölümlerinin birinden mezun olanlar başvurabilecektir.

2 Kişi Engelli Tahliye ve İlgili Yük Taşıma İşçileri olarak istihdam edilecektir. Lise mezunları başvurabilecektir. Bölüm şartı yoktur.

MSB Engelli Personel Alım İlanı Tam Metni İçin Tıklayınız.

MSB TMY Personel Alım İlanı Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler