1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Milyonlarca Memur Adayı Atama Bekliyor Ankara’da Ses Yok
Milyonlarca Memur Adayı Atama Bekliyor Ankara’da Ses Yok

Milyonlarca Memur Adayı Atama Bekliyor Ankara’da Ses Yok

Milyonlarca memur adayı Nisan 2015’te atanabilmek umuduyla her türlü yolu deniyor.

A+A-

Öyle ki memur adayları,2015 yılının Haziran ayında yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi KPSS 2015/1 ile kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak alımdaki sayının artırılması ve adil bir dağılım yapılması yönünde çalışmalar yapmaktadır.

MyMemur.Com olarak ta birçok defa seslerini duyurmaya çalıştığımız GTHB,3001,tıbbi sekreter ve diğer atama bekleyen memur adaylarının ortak amacı merkezi yerleştirmede alımların yüksek ve adil dağılım olarak yapılmasıdır.

Nisan atamasında öğretmenler 47 bin, sağlık personeli 40 bin, GTHB 20 bin kadro istiyor. Ve diğer atama bekleyen memur adaylarının ortak çağrısı kadro sayısının makul ve mantıklı ölçüde tutulup adil bir dağılım yapılması yönünde.

Hükümetimizin tüm çağrılara kayıtsız kalmayacağını temenni ediyor.MyMemur.Com olarak atama bekleyen memur adaylarının en kısa sürede kamuya atanmaları ümidiyle…

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.