1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Lise-Lisans Mezunu Sözleşmeli Personel Alacak
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Lise-Lisans Mezunu Sözleşmeli Personel Alacak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Lise-Lisans Mezunu Sözleşmeli Personel Alacak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlandı. Sözleşmeli 3 personel alımı için lise ve lisans mezuniyeti aranıyor. Personel alımı şartları ve detayları My Memur haberden ulaşabilirs

A+A-

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesine 2016 yılı KPSSP94 (Ortaöğretim) ve 2016 yılı KPSSP3 (Lisans) puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 6 Ekim ile 21 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılabilecek.

 

Özel Kalem Müdürlüğünde istihdam edilecek 1 Büro Personeli alımı için şartlar şunlardır:

 

 Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin Gazetecilik Bölümü mezunu olmak, Yükseköğretim Kurumlarının Özel Kalem Müdürlüğünde en az 1 yıl resmi olarak çalışmış olmak, Faaliyet raporları, kurumsal kimlik hazırlama, logo tasarımı, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve tanıtım, grafik uygulamaları ve web tasarımı alanında tecrübe sahibi olmak ve resmi olarak belgelendirmek gerekiyor.

 

MEB onaylı İngilizce (A1 seviyesi) sertifikasına sahip olmak, MEB onaylı web tasarımı ve grafik tasarımı sertifikasına sahip olmak, İletişim Merkezi Temel Gelişim Programı resmi belgesine sahip olmak, İyi derecede bilgisayar (MS Office, Word, Excel, PowerPoint, Photoshop ve web uygulamaları) bilgisine sahip olmak gerekiyor.

 

Rektörlükte görevlendirilmek üzere 1 Büro Personeli alımı için şartlar şunlardır:

 

Ortaöğretim Kurumlarının Muhasebe Bölümü mezunu olmak, Yükseköğretim Kurumlarında en az 4 yıl çalışmış olmak ve resmi olarak belgelendirmek, Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) ile öğrenci ve yurt otomasyonu sistemlerinde tecrübe sahibi olmak ve resmi olarak belgelendirmek gerekiyor.

 

Muhasebe - raporlama ve büro yönetimi konusunda tecrübe sahibi olmak ve resmi olarak belgelendirmek, Ms Office Word, Excel, PowerPoint ve web uygulamaları alanında bilgi sahibi olmak ve resmi olarak belgelendirmek, Bilgisayarlı Muhasebe resmi sertifikasına sahip olmak, Büro Yönetimi ve Yöneticiliği Asistanlığı resmi sertifikasına sahip olmak ve  MEB onaylı Bilişim Teknolojileri alanında sertifika sahibi olmak şartları aranıyor.

 

Rektörlükte görevlendirilmek üzere 1 Büro Personeli alımı için şartlar şunlardır:

 

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olmak. Yükseköğretim Kurumlarında en az 4 yıl çalışmış olmak ve resmi olarak belgelendirmek. -Sergi, resmi tören, seminer, konferans, konser gibi etkinliklerin davetiye, afiş, billboard, broşür vb. grafik görsellerinin tasarımı, grafik uygulamaları ile baskı takibini yapmak ve sonlandırma konusunda bilgi sahibi olmak şartları aranıyor.

 

Kitap, katalog, almanak, dergi vb. yayınların kurumsal kimliğe uygun olarak tasarımı, uygulaması ve baskıya hazırlanması, Organizasyonlarda sahne düzeni, sunumları dijital ortamda hazırlama ve sahne üstünde teknik yönetim konusunda bilgi sahibi olmak şartları aranıyor.

 

Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign, Flash, After Effects ) programlarında, tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. Bilgisayar işletmenliği (Windows işletim sistemleri, Office programları, multimedia programları) sertifikasına sahip olmak şartları aranıyor.

 

Bilgisayar donanımı (Temel kullanım, tamir, format kurulum ve ağ sistemleri ) sertifikasına sahip olmak, Web tasarım (Dream Weaver, Css Photoshop, Site yayınlama, Panel Kullanımı) sertifikasına sahip olmak şartları aranıyor.

 

Bknz: İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.