MKE 1 engelli personel alımı yapacak

Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı yapacak. EKPSS sınavına girme yeterli.

23176
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankaya İş Kurumu tarafından yayınlanan ilan metnine göre Kırıkkale MKE Silah Fabrikası Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda CNC teknisyeni alınacak.

Adayların lise ve dengi okullardan Bilgisayarlı Nümerik Kontrol ve CNC bölümü mezunu olup 2016 EKPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvurular ilanın yayınlandığı gün itibari ile 10 gün içerisinde yani 15-25 Temmuz 2016 tarihleri arasında İŞKUR Çankaya hizmet birimine veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz olacak ve işe alınsa bile işine son verilecek ve kişi hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Başvurularda 2016 EKPSSP94 puanına sahip olanların müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Başvurularda çalışılacak ilde ikamet şartı istenmediğinden tüm Türkiye’den başvurular alınacaktır. İlan metni için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!