MKE lise mezunu 130 daimi işçi alım başvuruları yarın sona eriyor

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) tarafından yapılacak 130 daimi işçi alımına başvurular yarın sona eriyor. MKE'nin Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’da bulunan fabrikalarında daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere lise mezunu 130 personel alınıyor

23415
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) tarafından yapılacak 130 daimi işçi alımına başvurular yarın sona eriyor. Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’da bulunan fabrikalarında daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere lise mezunu 130 personel alımı yapılacağı ilan edilmişti. MKE’nin 130 daimi işçi alım başvuruları 12 Ağustos 2016 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını İŞKUR’un il, şube müdürlüklerinden ya da İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekler.

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunun Kırıkkale’de bulunan MKE Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğüne 35 daimi işçi, kurumun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’da bulunan müdürlüklerine ise 95 daimi işçi alımı gerçekleştirilecek. Lise ve dengi okulların Kaynakçılık, Makina, Sıhhi Tesisat, Torna Tesviye, Elektrik, Kimya, İş Makinaları Operatörlüğü, CNC, Frezeci, İnşaat, Makine Bakım Onarım, Hidrolik-Pnömatik, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçılık, Endüstriyel Bakım Onarım, Endüstriyel Kontrol, Betonarme Yapı Sistemleri bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Başvuru yapabilmek için; lise ve dengi okulların pozisyonlara göre istenilen bölümlerinden mezun olmak, 2014 KPSS’den en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Makina Kimya Endüstrisinin Ankara, Kırıkkale, Çankırı da bulunan fabrikalarına alınacak 95 daimi işçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ. MKE Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğüne alınacak 35 daimi işçi ilanı için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 4 sene önce

  Aynen dokum bolumu hic yokk

 2. 4 sene önce

  Yüksek okul mezunu olmuyormu? İşkura soran oldumu

2 Yorum

 1. 4 sene önce

  Yüksek okul mezunu olmuyormu? İşkura soran oldumu

 2. 4 sene önce

  Aynen dokum bolumu hic yokk

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!