1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. MKE Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! KPSS 2019/1
MKE Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! KPSS 2019/1

MKE Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! KPSS 2019/1

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu MKEK İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından KPSS 2019/1 yerleştirme duyurusu yayımlandı. Memur atama belgeleri ve başvuru tarihleri belli oldu.

A+A-

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu “MKEK” tarafından 28 Temmuz 2019’da açıklanan KPSS tercih sonucu atananlar için gerekli belgeler yayımlandı. 2019/1 KPSS yerleştirme işlemleri kapsamında Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumuna yerleştirilen adayların dikkatine başlıklı duyuruda gerekli belge ve tüm detaylar belli oldu.

2019/1 KPSS Yerleştirme işlemleri kapsamında merkez veya taşra teşkilatlarımıza yerleştirilen adayların ÖSYM Başkanlığınca bildirilen adreslerine, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından tebligat gönderilecektir.

Adaylara gönderilecek tebligatta istenilen belgeler aşağıda da belirtilmiş olup, söz konusu belgelerin, 21 Ağustos 2019 günü saat 17:00’a kadar Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına (Tandoğan/ANKARA) bizzat teslim edilmesi gerekmektedir.

Ayrıca, adaylar, ekteki güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurarak diğer belgelerle birlikte getireceklerdir. 

MKEK MEMUR ATAMASINA ESAS BELGELER

Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği ve E- devlet sistemi üzerinden alınmış kare kodlu mezuniyet belgesi,

10 adet fotoğraf (Memuriyete uygun olarak çekilmiş),

Nüfus cüzdanı aslı ve bir fotokopisi,

e- devlet sistemi üzerinden alınmış adli sicil belgesi (2 Adet),

Son altı ay içinde alınmış askerlik durum belgesi (Başlayış ve Terhis tarihleri yer alan),

“Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engel ile engelli değildir” ibareli (BU İBARE 399 SAYILI KHK’NİN 7.MADDESİ GEREĞİ SAĞLIK KURULU RAPORUNDA MUTLAKA YER ALACAKTIR.) tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu,

Resmi kurumlarda görev yapan ya da yapmış olan adaylar için görev yapılan kuruluştan alınacak onaylı hizmet belgesi,

Sigortalı hizmeti bulunanlar için sigorta sicil numarası ve prim ödeme gün sayısını gösterir belge,

İngilizce dil şartı aranan pozisyonlara atananlar için tercih kılavuzunun “Diğer Hususlar” bölümünün 3.6.maddesinde belirtildiği şekilde alınmış yabancı dil seviyesine ilişkin belge aslı ve E-devlet sistemi üzerinden alınmış kare kodlu internet çıktısı,

Kamu Personeli Seçme Sınavı Sonuç Belgesi (Sınavda alınan puan durumunu gösterir),

Yerleştirildiğine ilişkin internet çıktısı,

Hakkında bilgi verebilecek 3 kişinin ad soyad ve adres bilgileri,

Kurum web sitesinden temin edilecek güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (Bilgisayarda doldurulup, 4 nüsha hazırlanarak dijital ortamda getirilecektir.) istenmektedir.

Duyuru ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler