MKEK kamu personeli alımı yapacak

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 5 Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

23599
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğüne Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacak. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 5 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Başvurular, sınav duyurusunun Resmi Gazete’de yayımlanmasını takip eden gün başlayacak, 23 Eylül 2016 tarihinde saat 17:30’a kadar devam edecek.

Adaylar başvurularını MKE Kurumu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı, Anadolu (Tandoğan) Meydanı 06330 ANKARA” adresine istenilen belgelerle birlikte şahsen veya posta yolu ile yapabilecekler. Başvuru yapabilmek için; 2015 veya 2016 KPSSP54 puan türünden 75 ve daha üzeri puan almış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı nitelikleri taşımak gerekiyor. 4 yıllık lisans eğitimi veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğrenim kurumlarından mezun olan adaylar başvuru yapabilecek.

MKEK müfettiş yardımcısı alımı yazılı sınavı 23 Ekim 2016 tarihinde, 10:00-13:00 saatleri arasında tek oturum olarak, Ankara Üniversitesi Tandoğan Yerleşkesi Emniyet Mah. İncitaş Sok. Ord. Prof. Dr. Şevket Aziz Kansu Binası B Blok Kat 5 06500 Beşevler/ANKARA adresinde yapılacak. Yazılı sınavı kazanan adaylar sözlü sınava çağırılacak. MKEK müfettiş yardımcısı alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!