MPİ 8 Şubat Süper Loto Sonuçları Öğrenme Ekranı

Geçtiğimiz hafta devin eden Süper Loto sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Peki 8 Şubat Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte Süper Loto sonuçlarına ilişkin detaylar...

33666-1
Abone Ol
Daha Fazla

Süper Loto çekilişinde bu hafta 538. hafta çekilişinin heyecanı yaşanıyor. Binlerce Süper Loto tutkunu nefeslerini tuttu, heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki 8 Şubat Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper Loto büyük ikramiye hangi illere çıktı? Süper Loto sonuçları bu hafta da devir mi etti? Süper Loto büyük ikramiye hangi şanslı numaralara isabet etti?

Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük heyecan yaratıyor. 538. hafta Süper Loto sonuçları henüz açıklanmadı. 8 Şubat 2018 Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresinin resmi internet sitesinden duyurulacak. Süper Lotonun bu hafta gerçekleştirilecek çekilişinde büyük ikramiyenin 4 milyonu bulması bekleniyor. Süper Loto sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizdeki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Süper Loto çekiliş sonuçları ve kazanan şanslı numaralar her hafta olduğu gibi bu haftada saat 21:30’dan sonra MPİ’nin internet sitesinden duyurulacak. Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyenin hangi şanslı numaralara ve hangi illere çıkacağı da büyük merak konusu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİNDE GEÇEN HAFTA HANGİ NUMARALAR KAZANDI

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 1 Şubat Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye kazanan şanslı numaralar 18, 20, 30, 46, 48 ve 49 olarak belirlendi. MPİ tarafından açıklanan Süper Loto sonuçlarına göre 6 bilen kimse çıkmayınca 1.848.542,49 liralık büyük ikramiye bu haftaya devir etti. 8 Şubat Süper Loto sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!