1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. MPİ Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı
MPİ Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

MPİ Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü memurları görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliğinde değişiklik Yapıldı. Değişiklikle görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına sözlü sınav şartı getirildi. Sınavlarla ilgili diğer detaylar için tıkla.

A+A-

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 4 Ekim 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

 

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmelik değişikliğinde görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının tanımları değişerek yazılı sınavın yanı sıra sözlü sınav şartı da getirildi. Yönetmelikte yer alan tanımlar şu şekildedir:

 

Görevde yükselme sınavı: Bu Yönetmelik hükümlerine göre görevde yükselme suretiyle atanacakların belirlenmesi amacıyla yapılan yazılı ve sözlü sınavı şeklinde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliğinde yer aldı.

 

Unvan değişikliği sınavı: En az ortaöğretim düzeyinde mesleki veya teknik eğitim sonucu ihraz edilen unvanlara ilişkin görevlere atanacakların belirlenmesi için yapılan yazılı ve sözlü sınavı şeklinde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliğinde yer aldı.

 

Bknz: Yönetmelik değişikliğinin tamamı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler