1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MPİ Süper Loto Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! 13 Şubat Süper Loto Sonucu Kazanan Numaralar
MPİ Süper Loto Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! 13 Şubat Süper Loto Sonucu Kazanan Numaralar

MPİ Süper Loto Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! 13 Şubat Süper Loto Sonucu Kazanan Numaralar

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Süper Loto Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! 13 Şubat Süper Loto Sonucu Kazanan Numaralar haberimizin detayında yer alıyor.

A+A-

Süper Loto Çekiliş Sonuçları belli oldu. Milli Piyango idaresi tarafından noter huzurunda çekilişi gerçekleştirilen 13 Şubat 2020 tarihli Süper Loto Çekiliş sonucu bugün belli oldu. Süper loto kuponu büyük umutlar ile dolduran talihliler bu hafta Süper loto tahmin sonuçlarında büyük ikramiye kazanamadı. MPİ Süper Loto Çekiliş Sonuçlarına göre kazanan numaralar ile bu hafta büyük ikramiye sahibini bulamayacak.

13 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilen 643.Hafta Süper Loto Çekiliş Sonuçlarına göre 6 bilen olmadığı için büyük ikramiye, 20 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan süper loto çekilişine devretti. MPİ verilerine göre Süper Loto’da bu hafta 6 bilen olmadığı için 5 bilen 54 kişi 8.765,65 TL, 4 bilen 3066 kişi 167,95 TL, 3 bilen 62.707 kişi ise 13,80 TL ikramiye almaya hak kazandı.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI KAZANAN NUMARALAR

11 - 13 - 20 - 27 - 38- 44

Milli Piyango Süper Loto Nasıl Oynanır?

Oyunun Özellikleri
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Süper Loto oyunu çekilişleri Perşembe günleri yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler