1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. MSB 2018 Yılı Uzman Erbaş Alımı Yedek Aday Kayıt Duyurusu! DKK-HKK
MSB 2018 Yılı Uzman Erbaş Alımı Yedek Aday Kayıt Duyurusu! DKK-HKK

MSB 2018 Yılı Uzman Erbaş Alımı Yedek Aday Kayıt Duyurusu! DKK-HKK

2018 yılı Türk Silahlı Kuvvetleri Uzman erbaş temini kapsamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığına başvuran yedek adayların kayıt işlemleri ile ilgili duyuru yapıldı. Uzman erbaş alımı yedek kayıt hakkı kazananlar ve işlemleri.

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda 2018 Türk Silahlı Kuvvetleri Uzman erbaş temini kapsamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı için başvuran yedek adayların kayıt işlemleri açıklandı.

Türk Silahlı Kuvvetlerine Uzman Erbaş temin faaliyetlerinde seçim aşamaları neticesinde yedek sıra listesinden kayıt yaptırmaya hak kazananlara aşağıdaki sonuç sayfasından ulaşabilirsiniz. Kayıtlar 12 Mart 2019 tarihi 16.30'a kadar yapılabilecektir.

Kontenjanın daha az olması nedeniyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı kontenjanına giremeyen, kayıt yaptıramayan adaylar talep ederse ve Kara Kuvvetleri Komutanlığınca uygun bulunursa Kara Kuvvetleri Komutanlığınca kesin kayıtlarını yaptırmak üzere daha sonra duyuru yapılınca My Memur olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI “DKK” İÇİN GEREKLİ BELGELER

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

6 adet biyometrik fotoğraf,

İkametgâh ilmühaberi,

Adli Sicil Raporu,

Terhis Belgesi veya Askerlik Durumu Gösterir Belge,

Mezuniyet Belgesinin aslı ve fotokopisi (e-devletten alınabilir),

Varsa Şehit/Gazi Yakını Olduğunu Gösterir Belge istenmektedir. Kayıt işlemleri tüm detaylarına aşağıdaki PDF bağlantısından ulaşabilirsiniz.

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI “HKK” İÇİN GEREKLİ BELGELER

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, 6 adet biyometrik fotoğraf, Evli olanların, özlük işlemlerinde kullanılmak üzere; evlilik cüzdanı fotokopisi, eş ve çocuklarının nüfus cüzdan fotokopileri, eşinize ait 4 adet vesikalık fotoğraf, Yaş düzeltmesi yaptırdıysanız mahkeme kararı istenmektedir.

Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Adli sicil kaydı, Başvuru yapılan okul diploması ve fotokopisi, Başvuruda belirtilen ehliyet belgesi aslı ve fotokopisi, Terhis Belgesi veya Askerlik Durumu Gösterir Belge istenmektedir.

Kamu kurum/kuruluşunda görev yapmakta iseniz, ayrılış katılış bildirim belgesi veya noter onaylı sureti; özel sektörde görev yapmakta iseniz ilişik kesme belgesi veya noter onaylı sureti, İkametgâh ilmühaberi istenmektedir.

Noter onaylı Taahhütname, Varsa Şehit/Gazi Yakını Olduğunu Gösterir Belge istenmektedir. Belgelerin tüm detaylarına ve duyuru ile sonuçlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Duyuru metni ve tüm kayıt işlemleri: 

pdfindir.jpg

Sonuç bağlantısı:

TIKLAYINIZ

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler