1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. MSB 2019 Yılı Sözleşmeli Er Alımı Seçim Aşaması Sonuçları Açıklandı! Kara Kuvvetleri - Deniz Kuvvetleri
MSB 2019 Yılı Sözleşmeli Er Alımı Seçim Aşaması Sonuçları Açıklandı! Kara Kuvvetleri - Deniz Kuvvetleri

MSB 2019 Yılı Sözleşmeli Er Alımı Seçim Aşaması Sonuçları Açıklandı! Kara Kuvvetleri - Deniz Kuvvetleri

Milli Savunma Bakanlığı MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için 2019 yılı sözleşmeli er alımı kapsamında seçim aşaması sonuçları açıklandı. MSB 2019 yılı sözleşmeli er alımı sonucu kayıt duyurusu ve tüm işlem detayları!

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı MSB Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından 2019 yılı Kara Kuvvetleri Komutanlığı KKK ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı DKK sözleşmeli er temini kapsamında kesin kayıt ve eğitime katılış işlemleri ile ilgili ilan/açıklamalar yayımlandı.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Erbaş ve Er temin faaliyetleri kapsamında;

a. Sadece K.K.K.lığı başvurusu bulunan adaylar için 10-15 ve 17 Haziran 2019 tarihleri arasında MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığında,

b. Sadece Dz.K.K.lığı başvurusu bulunan adaylar için 18-21 Haziran 2019 tarihleri arasında MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığında,

c. Hem K.K.K.lığı hem de Dz.K.K.lığı başvuru bulunan adaylar için 12-14 Haziran 2019 tarihleri arasında MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında icra edilen seçim aşamaları tamamlanmıştır.

Seçim aşamaları sonrasında yapılan değerlendirme sonucunda başarılı olan adaylardan;

10-15 ve 17 Haziran 2019 tarihleri arasında K.K.K.lığı Sözleşmeli Er temin faaliyeti kapsamında MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığında icra edilen seçim aşamalarında başarılı olan adaylar aşağıda belirtilen Kara Kuvvetleri Komutanlığı eğitim merkezlerine katılış yapacaktır.

18-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Dz.K.K.lığı Sözleşmeli Er temin faaliyeti kapsamında MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığında icra edilen seçim aşamalarında başarılı olan adayların;

12-14 Haziran 2019 tarihleri arasında K.K.K.lığı ve Dz.K.K.lığı Sözleşmeli Er Temin Faaliyetleri Kapsamında MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında icra edilen seçim aşamalarında başarılı olan adaylardan kayıtta yapılacak iş ve işlemlere dair detaylara aşağıdaki duyurudan ulaşabilirsiniz.

Kara Kuvvetleri Komutanlığında eğitime katılacak adaylardan;

Kesin kayıt için istenen belgeler;

(1) Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

(2) 6 adet vesikalık fotoğraf,

(3) İkametgah ilmühaberi (e-devlet sisteminden alınmış olabilir),

(4) Adli Sicil Raporu (e-devlet sisteminden alınmış olabilir),

(5) Terhis Belgesi, Hizmet Durum Çizelgesi veya Askerlik Durumu Gösterir Belge (e-devlet sisteminden alınmış olabilir),

(6) En son mezun olunan okula ait diploma fotokopisi. Kayıt işlemleri için istenen yukarıdaki belgeler mavi plastik telli dosya içerisinde ve yukarıda belirtilen sıraya göre hazırlanarak getirilecektir. (Belgeler delinmeyecek her biri şeffaf dosyalara konularak mavi plastik telli dosyaya yerleştirilecektir).

Duyuru ve tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

Durumunuzu öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler