1. HABERLER

  2. SORU VE CEVAP

  3. MSB 210 Lisans Mezunu Kadrolu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir
MSB 210 Lisans Mezunu Kadrolu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir

MSB 210 Lisans Mezunu Kadrolu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 398 kadrolu memur alımı yapacak. MSB, lise mezunu, lisans mezunu ve önlisans mezunu 398 personel alımı başvuruları başladı. MSB lisans mezunu 210 personel alımı başvuru genel ve özel şartlarını sizler için hazırladık.

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarına 2017 yılı memur alımları kapsamında başvuru kılavuzu yayımlandı. MSB memur alımı başvuru sayfası 28 Aralık itibarıyla açıldı ve başvurular başlatıldı.

MSB memur alımlarından lisans mezunlarının başvuru yapabilecekleri unvanlar, mezuniyet bölümleri, başvuru şartları ve diğer tüm şartlara dair detayları sizler için hazırladık.

Milli Savunma Bakanlığına alınacak 210 lisans mezunu kadrolu memur alımı 12 Şubat 2018 tarihine kadar yapılabilecektir. İlk günler sayfa yoğun olacağından başvuru kılavuzunu dikkatlice okumanızda ve başvurunuzu 2 haftalık süreç içerisinde tamamlamanızda fayda bulunmaktadır.

Milli Savunma Bakanlığı 2017 yılı memur alımları kapsamında yayımladığı aşağıdaki bağlantıda yer alan kılavuza ve özellikle lisans mezunları için hazırladığımız detaylı başvuru ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

MSB memur alımı unvanları şu şekildedir; Almanca Çevirmen, Arapça Çevirmen, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Biyolog, Çevre Mühendisi, Eczacı, Elektrik Mühendisi, Elektrik- Elektronik Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Fizik Müh, Fizikçi, Fizyoterapist, Fransızca Çevirmen, Gemi İnşa Mühendisi, Genetik Müh, Gıda Mühendisi branşları yer alıyor.

Ayrıca Hukuk Uzmanı, İngilizce Çevirmen, İnşaat Mühendisi, İstatistikçi, Kimya Mühendisi, Makine Mühendisi, Mimar, Moleküler Biyoloji ve Genetikçi, Nükleer Enerji Müh, Peyzaj Mimarı, Psikolog, Rusça Çevirmen, Sosyolog, Psikolog, Müze ve Tarih Araştırmaları Uzmanı, Makine Mühendisi, Halkla İlişkiler Uzmanı, Protokol Uzmanı unvanları bulunmaktadır.

Harita Mühendisi, Bilgisayar Yazılım Mühendisi, Uzman, Hukuk Uzmanı, Uzman (Basın Halkla İlişkiler), Uzman (Basın Analiz ve Değerlendirme), Uzman Memur (Sinema Tv.Yapım), İstatistikçi, Uzman (Mev.Takip/ Huk.İşl.), Uzman (Uluslararası İlişkiler), Jeoloji Mühendisi, İş Güvenliği Uzmanı, (Mühendis), İngilizce Çevirmen, Rusça Çevirmen, Uluslararası İlişkiler Uzmanı, Basın Halkla İlişkiler Uzmanı, Protokol Uzmanı unvanlarından toplam 210 lisans mezunu memur alımı yapılacak. MSB lisans mezunu detayları için TIKLAYINIZ. MSB başvuru kılavuzu tamamı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler