MSB Açıktan Memur Alımı Mülakat Bilgileri

Milli Savunma Bakanlığı Açıktan Memur Alımı Mülakat Sınavına Girecek Aday Bilgisi ve Değerlendirme Süreci İlan Edildi

12551
Daha Fazla Göster

Milli Savunma Bakanlığına Açıktan Memur alımı sınavlarına girecek aday listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

14-21 Aralık 2015 tarihleri arasında Millî Savunma Bakanlığı açıktan memur alım faaliyeti kapsamında yapılacak Mülakat ve Mesleki Yeterlilik Sınavlarına müracaat edenlerin başvuruları değerlendirildiği duyuruldu.

23 Kasım 2015 tarihinde  MSB internet adresinde ilan edilen branşların dışında mezun olan, farklı unvanlara başvuru yapanlar, yanlış beyanda bulunan, askerlikle ilişiği bulunan, başka kurumda devlet memuru olarak görev yapan/yapmış olan ve ilanda belirtilen diğer şartlara sahip olmayan adayların  müracaatları değerlendirmeye alınmadığı belirtildi.

11-15 Ocak 2016  tarihleri arasında MSB Devlet Memurları Eğitim Komutanlığı Ankara’da yapılacak Mülakat ve Mesleki Yeterlilik Sınavlarına müracaat edenler arasında yapılan puan sıralamasına göre, başvurusu kabul edilen adayların isim listesi belli oldu.

Adayların kendileri için belirtilen gün ve saatte, sınav yerinde istenen belgeler ile hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatte gelmeyen aday hakkını kaybedeceği açıklandı.

MSB Açıktan Memur Alımı İçin İstenen Belgeler;

İş Talep Formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Yüksek öğrenim diploması ya da çıkış belgesinin aslı ve fotokopisi (Yabancı üniversitelerden alınmış olması halinde, YÖK onaylı denklik belgesinin de iletilmesi gerekmektedir.), KPSS sonuç belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, Kamuda çalışan adayların statülerini belirtir işyeri belgesi.

Başvuru sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
İş Talep Formu için TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MSB Açıktan Memur Alımı Mülakat Bilgileri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!