MSB Memur Alımı Başvuruları İçin Son Haftaya Girildi – 498 Memur Alımı Başvuru Sayfası

Milli Savunma Bakanlığı MSB, Genel Kurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarına 498 memur alımları kapsamında başvurular için son haftaya girildi. MSB memur alımları başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

MSB Memur Alımı Başvuruları İçin Son Haftaya Girildi - 498 Memur Alımı Başvuru Sayfası
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarına ve Milli Savunma Üniversitesi MSÜ için yapılacak. MSB 2017 yılı memur alımları başvuru kılavuzu kapsamında başvuruları 28 Aralık’ta başlayan 498 memur alımı için başvurular 12 Şubat’ta sona eriyor. MSB memur alımı başvuruları için son 1 hafta.

MSB memur alımı 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik kapsamında yapılacak.

MSB memur alımları başvuruları ön başvuru, başvuru, kayıt kabul, uygulamalı sınav, mülakat sınavı, sağlık raporu işlemleri ve güvenlik soruşturması aşamaları ile işlenecektir. MSB memur alımları 657 Devlet Memuru Kanunu kapsamında kadrolu olacaktır.

MSB memur alımı KPSS şartı! Lisans, Ön lisans ve Ortaöğretim (lise) mezunları için 2016 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavlarından 2016-KPSSP03(Lisans), 2016-KPSSP93(Önlisans) ve 2016- KPSSP94 (Ortaöğretim) birine girmiş ve ilgili KPSS puanını almış olmak gerekmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı memur alımları kapsamında başvurularla ilgili tüm detaylar, başvuru genel ve özel şartları ile tüm kontenjanlara dair detayların yer aldığı kılavuz için TIKLAYINIZ. Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!