1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. MSB, Sözleşmeli Er Alımı Sağlık Raporu İşlemleri Yayımlandı
MSB, Sözleşmeli Er Alımı Sağlık Raporu İşlemleri Yayımlandı

MSB, Sözleşmeli Er Alımı Sağlık Raporu İşlemleri Yayımlandı

Milli Savunma Bakanlığı MSB için Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından sözleşmeli er temini sağlık raporu işlemleri yayımlandı. Sözleşmeli er temini sağlık raporlarına dair iş ve işlemler ile son tarih için tıklayınız.

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığının 26 Şubat2018 tarihli yazısı üzerine Sözleşmeli Er temin faaliyetleri kapsamında sınavlarda başarılı olan 2507 (iki bin beş yüz yedi) adayın “Sözleşmeli Er Olur veya Olamaz, Komando Olur veya Olamaz, Paraşütle Atlar veya Atlayamaz” kararlı sağlık raporlarını almak üzere sağlık kurulu raporu vermeye yetkili sağlık kuruluşlarına sevk edildiği belirtildi.

Yapılan açıklamada sözleşmeli er adaylarına düzenlenen sağlık kurulu raporlarının, ilgili hastaneler tarafından en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar MSB Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/ ANKARA adresine gönderilmesi gerekmekte olduğu ve 10 Mart 2018 tarihinden sonra gelen sağlık kurulu raporlarına işlem yapılmayacağından raporları ulaşmayan adayların adaylıkları sonlandırılacağı belirtildi.

Sözleşmeli er alımı için adayların hak kaybına uğramamaları ve mağduriyete sebebiyet vermemek için yetkili hastaneler tarafından gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve düzenlenmiş veya düzenlenecek olan sağlık kurulu raporlarının MSB Personel Temin Daire Başkanlığına en geç 10 Mart2018 tarihine kadar gönderilmesi gerekiyor. İş ve işlemlerle ilgili duyuru resmi metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.