1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. MSÜ Astsubay MYO Yerleştirme Sonuçları Açıklandı
MSÜ Astsubay MYO Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

MSÜ Astsubay MYO Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı MSB, Milli Savunma Üniversitesi Astsubay MYO yerleştirme sonuçları açıklandı. Astsubay MYO kesin kayıt ve yedek aday kayıt duyurusu için tıklayınız.

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı MSB, Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokulları MYO adayları için kesin kayıt ile ilgili duyuru yayımlandı.

MSÜ Astsubay Meslek Yüksekokullarına "Aday Yerleştirme İşlemleri" MSÜ Rektörlüğü koordinesinde ilgili Okul Komutanlıklarınca oluşturulan "Aday Çağrı Komisyonları" tarafından;

Asil liste kayıt tarihleri! 10-12 Eylül 2018 tarihleri arasındaki mesai gün ve saatlerinde (08.00-17.00) "Asil" listelerdeki adayların yerleştirme işlemleri yapılacaktır. Asil listelerdeki adayların kayıt işlemleri 10-12 Eylül 2018 tarihleri arasındaki mesai gün ve saatlerinde (08.00-17.00) yapılacaktır.

Yedek liste kayıt tarihleri! 13-28 Eylül 2018 tarihleri arasındaki mesai gün ve saatlerinde "Yedek" listelerdeki adayların yerleştirme işlemleri yapılacaktır. Yedek listelerdeki adayların kayıt işlemleri 13-28 Eylül 2018 tarihleri arasındaki mesai gün ve saatlerinde yapılacaktır.

Belirtilen tarihte kesin kayıt işleminizi yaptırmamanız halinde kesin kayıt hakkınız iptal edilecektir. Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksek Okulları Okulları için YEDEK olarak sıralamaya giren adaylar için 13 Eylül 2018 tarihinden itibaren asil listede bulunan adaylardan kayıt yaptırmayanların yerlerine Yedek Liste birinci adaydan başlayarak sırası gelen adaylar telefon ile çağrılacaktır.

Sıranın size gelmesi durumunda, başvuru esnasında beyan etmiş olduğunuz telefonlara çağrı yapılacağından, aranıldığında bu telefonlarda bulunmanız gerekmektedir. (Telefon dışında; e-posta, SMS vb. diğer iletişim araçlarından çağrı yapılmayacaktır.)

Aranıldığında bu telefonlarda bulunmamanız hak kaybına uğramanıza neden olacaktır. Size yapılan tebligattan sonra 2 iş günü içerisinde kesin kayıt işleminizi yaptırmamanız halinde kesin kayıt hakkınız iptal edilecektir. İletişim bilgilerinizde meydana gelen değişiklikleri aşağıda belirtilen iletişim numaralarını arayarak güncellemeniz gerekmektedir. Duyuru için TIKLAYINIZ. Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

Astsubay MYO kayıtları nasıl yapılacak?

Kara Astsubay Meslek Yüksekokulu (KAMYO) yerleştirme duyurusu için TIKLAYINIZ.

Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu (DAMYO) ve Sahil Güvenlik Astsubay Meslek Yüksekokulu (SGMYO) yerleştirme duyurusu için TIKLAYINIZ.

Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu (HAMYO) yerleştirme duyurusu için TIKLAYINIZ.

Bando Astsubay Meslek Yüksekokulu (BNDMYO) yerleştirme duyurusu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler