1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. MSÜ Harp Okulları Kesin Kayıt Tarihleri Açıklandı
MSÜ Harp Okulları Kesin Kayıt Tarihleri Açıklandı

MSÜ Harp Okulları Kesin Kayıt Tarihleri Açıklandı

Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları adayları için kesin kayıt ile ilgili duyuru yapıldı. Asil ve yedek adaylar için kesin kayıt tarihleri için tıklayınız.

A+A-

Milli Savunma Üniversitesi MSÜ Harp Okullarına "Aday Yerleştirme İşlemleri" MSÜ Rektörlüğü koordinesinde ilgili Okul Komutanlıkları tarafından asil ve yedek listedeki adaylar için kayıt tarihleri açıklandı. Kesin liste için yarın son gün.

MSÜ Harp Okulları Asil listelerdeki adayların kayıt işlemleri 17 Ağustos 2018 tarihi mesai gün ve saatlerinde (8.00-17.00) yapılabilecek.

MSÜ Harp Okulları Yedek listelerdeki adayların kayıt işlemleri 27 Ağustos-12 Eylül 2018 tarihleri arasındaki mesai gün ve saatlerinde yapılacaktır.

Belirtilen tarihte kesin kayıt işleminizi yaptırmamanız halinde kesin kayıt hakkınız iptal edilecektir. Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları için YEDEK olarak sıralamaya giren adaylar için

27 Ağustos 2018 tarihinden itibaren asil listede bulunan adaylardan kayıt yaptırmayanların yerlerine Yedek Liste birinci adaydan başlayarak sırası gelen adaylar telefon ile çağrılacaktır. Sıranın size gelmesi durumunda, başvuru esnasında beyan etmiş olduğunuz telefonlara çağrı yapılacağından, aranıldığında bu telefonlarda bulunmanız gerekmektedir.

Aranıldığında telefonlara cevap verilmemesi durumunda hak kaybına yaşanabilecektir. Adaylara yapılan tebligattan sonra 2 iş günü içerisinde kesin kayıt işleminin yaptırılmaması halinde kesin kayıt hakkınız iptal edilecektir. Adaylar iletişim bilgilerinde meydana gelen değişiklikleri ilan metninde yer alan numaraları arayarak bilgi verebileceklerdir.

MSÜ Harp Okulları kayıtları nasıl yapılacağına dair ilan metninde yer alan duyuru ve bilgileri okumanız gerekmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler