1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Mucur Belediyesi 18 İtfaiye Eri ve Zabıta Memur Personel Alımı
Mucur Belediyesi 18 İtfaiye Eri ve Zabıta Memur Personel Alımı

Mucur Belediyesi 18 İtfaiye Eri ve Zabıta Memur Personel Alımı

Kırşehir Mucur Belediye Başkanlığına KPSS en az 50 puan ve sözlü sınavla 18 memur alımı yapılacak.

A+A-

Kırşehir iline bağlı Mucur Belediye Başkanlığında 657 Devlet Memuru olarak görevlendirilmek üzere 10 itfaiye memuru ve 8 zabıta memur alımı yapılacaktır. Açıkta atama yoluyla yapılacak alım için şartla aşağıda verilmiştir.

Kırşehir İli Mucur Belediyesinin boş İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru kadroları için yapılacak başvurularda herhangi bir lise, önlisans ve lisans mezuniyeti yeterli olacaktır. İlan edilen İtfaiye Eri kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94 Kamu Personel Seçme Sınavlarına girmiş ve belirtilen en az 50 KPSS puanını almış olma şartı vardır. Zabıta Memuru kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSSP3, KPSSP93, KPSS94 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olanların başvuruları alınacaktır.

Ayrıca zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına başvuru yapacak adaylarda erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olma şartı istenmektedir. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için en az B sınıfı sürücü belgesine haiz olmak gerekmektedir.

Başvuru esnasında adaylardan İş Talep Formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma belgesinin fotokopisi, Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı, Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ve 2 Fotoğraf istenmektedir.

Adaylar başvurularını istenen belgelerle birlikte 16-25 Temmuz 2018 tarihleri arasında mesai saatlerinde Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. İlan metni ve başvuru detayları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler