1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Müezzinoğlu Sağlık Personeline Sahip Çıkıyor mu?
Müezzinoğlu Sağlık Personeline Sahip Çıkıyor mu?

Müezzinoğlu Sağlık Personeline Sahip Çıkıyor mu?

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun bu güne kadar ki icraatlarında başarılı olup olmadığını ele alacağız.

A+A-

Göreve geldiği günden bu yana Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu sağlık çalışanları adına pozitif hiçbir düzenleme ya da uygulamayı gerçekleştirdi mi? Bakan Müezzinoğlu döneminde sorunlara çözüm bulunabildi mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlık döneminde sağlık çalışanları için verdiği ‘fiili hizmet zammı’ ve ‘lisans tamamlama’ konularında da bir gelişme olacak mı?

Sağlık Bakanlığı’nın Müezzinoğlu döneminde sağlık personelinin maaşlarında ve özlük haklarında herhangi bir iyileştirme yapıldı mı?

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın mimarı olduğu sağlıkta üç başlı sistem olan Kamu Hastane Birlikleri, Halk Sağlığı ve Sağlık Müdürlüğü konusundabir çok sorunlar çıkıyor olmasına rağmen sağlık tek çatı altında toplanabilecek mi?

Türkiye’de 50 bin hemşire ve sağlık personeli açığı var diyen Bakan Müezzinoğlu,personel açığını giderebildi mi?

Yıllardır defaatle dile getirdikleri ve emsali Devlet Memurlarından daha az maaş alıp gece günüdüz demeden mesai,nöbet yapan sağlık personelinin ek ödemeleri emekliliğe yansıtılabildi mi?

4/B,4/C,Vekil ve Aile Sağlığı Merkezinde sözleşmeli çalışanlar kadroya alınabilecek mi?

MYMEMUR.COM olarak komuyla ilgili düzenlemiş olduğumuz anket çalışmamıza katılımızı bekliyoruz.ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.