Müge Anlı’dan Son Dakika: Aleyna Çakır Soruşturmasındaki Rapor…

Günlerce Türkiye'nin gündeminde olan Aleyna Çakır'ın ölümü hakkında Müge Anlı'dan son dakika haberi geldi. Anlı, canlı yayın esnasında Çakır'ın ölüm raporu hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Müge Anlı'dan Son Dakika: Aleyna Çakır Soruşturmasındaki Rapor...
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlerce Türkiye’nin gündeminde olan Aleyna Çakır’ın ölümü hakkında Müge Anlı’dan son dakika haberi geldi. Anlı, canlı yayın esnasında Çakır’ın ölüm raporu hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. 

Aleyna Çakır’ın ölüm raporu açıklandı. Vücudunda, ölümüne neden olacak herhangi bir darp izine rastlanmadığı belirtilirken, boynundan asılma sonucu hayatını kaybettiği açıklandı. Müge Anlı, bugün yayınlanan programında flaş bir açıklamada bulundu. Yapboz üzerinden örnek veren Müge Anlı, Aleyna Çakır’ın ölüm raporu hakkındaki düşüncelerini paylaşarak “Hiç beklemiyordum” ifadesine yer verdi.

Müge Anlı’dan Aleyna Çakır Açıklaması!

Aleyna’nın ölümünden hemen sonra programında haftalarca Aleyna Çakır’ın ölümüne yer veren ve şüpheliler tarafından pek çok kez tehdit edilen Müge Anlı bugünkü programında açıklama yaptı. Müge Anlı raporun ardından şunları söyledi:

“Aleyna Çakır… Beklenen rapor dendi ben hiç beklemiyordum. İşleyip işlemediğimi bile düşündüm. Bu konuyla ilgili hissim: Puzzle ile günlerce uğraşırsın benim Lokum gelir tam bitmeye yakın iki parçayı alır kaçırır yer. Tam uğraşmışsın ama hiçbir zaman o tablo tamamlanmayacak bilirsin. Toplarsın koyarsın kutuya. Burada öyle hissediyorum. Hiç bu konuyu konuşmayı düşünmüyorum. Ama işte Müge sen konuşmuyor musun denmesin diye işte…”

Uzun süre Aleyna Çakır’ı gündeme getiren Anlı hislerini böyle anlattıktan sonra sözlerine şöyle devam etti:

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!