1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 14 Akademik Personel Alacak
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 14 Akademik Personel Alacak

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 14 Akademik Personel Alacak

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alımı yapacak. Akademik personel alımı ilanı Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi için yayımlandı. Başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 14 personel alımı yapılacaktır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirten başvuru formuna özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 nüsha dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; özgeçmiş, doktora belgesi, hizmet belgesi, yabancı dil sonuç belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek başvurmaları gerekmektedir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.