1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Lise Mezunu 8 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Mart 2019
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Lise Mezunu 8 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Mart 2019

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Lise Mezunu 8 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Mart 2019

İŞKUR tarafından 12 Mart 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kamu işçi alımı yapıyor. Kamu işçisi alımı, kamu personeli alımına dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 12 Mart 2019 tarihinde yayımlana ilana göre Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak kamu işçisi alımı yapıyor. Yapılacak olan kamu işçisi alımı temizlik görevlisi pozisyonunda olacak. Alımı yapılacak kamu işçisi alımlarından 4’üne kişisel durumu engelli olanlar diğer 4’ü ise eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde başvuru yapabilecekler.

Kamu işçisi alımına yapılacak olan alım için adayların en az ortaöğretim (lise) en fazla lisans mezunu olması şartı aranıyor. Kamu işçisi alımında adaylar 18 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecek.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kamu işçisi alımında adaylar başvuru sonrası adaylar kura ile belirlenecek. Kura ise 25 Mart 2019 tarihinde 14.00-15.00 saatleri arasında yapılacak. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler