Muğla’da 3.0 Şiddetinde Deprem Oldu – Son Depremler

Korkutan deprem haberi az önce Muğla'da geldi. Muğla'nın Datça ilçesinde 3.0 şiddetinde deprem meydana geldi. İşte meydana gelen son depremlere ilişkin merak edilen ayrıntılar...

Muğla'da 3.0 Şiddetinde Deprem Oldu - Son Depremler
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aktif fay hatları üzerinde bulunan ülkemizde art arda korkutan depremler meydana gelmeye devam ediyor. Korkutan deprem haberi bu kez Muğla‘dan geldi. Ege sahili yine şiddetli bir depremle sarsıldı. Peki Muğla’da meydana gelen depremlerde can ya da mal kaybı yaşandı mı? Korkutan depremin ardından artçı depremler devam ediyor mu?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesinden yapılan açıklamaya göre Muğla’nın Datça ilçesinde saat 11.33’de şiddetli bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) meydana gelen depremin büyüklüğünün 3.0 olduğunu açıkladı. Muğla’nın Datça ilçesi açıklarında meydana gelen korkutan depremin yerin 6.10 kilometre derinliğinde meydana geldiği açıklandı. 

ARTÇILAR DEVAM EDİYOR

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise Muğla’nın Datça ilçesi açıklarında meydana gelen depremin şiddetini 3.1 olarak açıkladı.  Muğla’nın Datça ilçesi açıklarındaki şiddetli depremin ardından Muğla ve çevresinde hafif şiddette çok sayıda artçı deprem meydana geldi. İlk gelen bilgilere göre korkutan depremde ölen ya da yaralanan olmadı. Mymemur olarak son depremlere ilişkin detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!