1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Muratpaşa Belediyesi İlkokul Mezunu 7 Kamu İşçisi Alacak Haziran 2019
Muratpaşa Belediyesi İlkokul Mezunu 7 Kamu İşçisi Alacak Haziran 2019

Muratpaşa Belediyesi İlkokul Mezunu 7 Kamu İşçisi Alacak Haziran 2019

İŞKUR tarafından bugün yayımlanan ilana göre Muratpaşa Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak 7 işçi alımı gerçekleştiriyor.İşte kamu işçisi alımına dair tüm detaylar..

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 17 Haziran 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Muratpaşa Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

Mutfak Görevlisi, Aşçı, Plaj Görevlisi

Muratpaşa Belediyesi kamu işçisi alımında farklı kollarda alım gerçekleşecek. Bunlardan 2’si mutfak görevlisi,5 kişi ise plaj görevlisi şeklinde alım yapılacak. Yapılacak olan alım altı aydan az olmak kaydı ile mevsimlik olarak çalıştırılacak.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Başvurular 21 Haziranda sona erecek.

Muratpaşa Belediyesi kamu işçisi alımına adaylar 21 Haziran 2019 tarihleri arasına başvuru yapabilecek. Başvurular için adaylar istenilen belgeleri Muratpaşa Belediyesi İşkur Hizmet Noktasına teslim edilecek. Başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra kura ile belirlenecek. Kura ise 26 Haziran 2019 saat: 13.00-18.00 saatleri arasında Muratpaşa Belediyesinde yapılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler